Vendosni fjalën kyçe....

Aksident në aksin Peqin-Elbasan, humb jetën 62-vjeçari


Pak minuta ka ndodhur një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Peqin-Elbasan.  Raportohet se nga ky aksident ka humbur jetën një 62-vjeçar. Mësohet se aksident ka ndodhur në Çengelaj dhe viktima është Sefedin Alla 62-vjeç.

“Në  aksin rrugor Elbasan–Peqin, në fshatin Pajov, mjeti me targa  AA 037 AG, me drejtues shtetasin Sefedin Alla, rreth 62 vjeç, banues në fshatin Çengelaj, Peqin,  ka  dalë nga rruga duke  rënë nga një Ure dhe për pasojë  ka gjetur vdekjen gjatë rrugës për në Spitalin e Peqinit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit”- thuhet në njoftimin e policisë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *