Vendosni fjalën kyçe....

Tirana nesër pa drita, zonat ku do ketë kufizime të energjisë


OSHEE në një njoftim për mediat, ka bërë më dije se  nesër në Tiranë do të ketë ndërprerje në disa zona.

Sipas OSHEE-së, ndërprerja do të vijë për shkak të punimeve që do të bëhen në nënstacionin Dinamo.

Pa energji do të mbesin, zona pranë shinave të Trenit, Rr. Vangjel Noti, Zona Ish kombinatit Josif Pashko, Paskuqan, Kodër Kamëz, Kamëz, Rr Jordan Misja, Babrru Pjeserisht dhe zona e Kodrës së Kuqe

Njoftimi i plotë:

Për shkak të remontit të planifikuar në nënstacionin Dinamo, nesër në datën 15 tetor do të stakohet energjia elektrike në intervalin kohor 09;00-14;00.

Pa energji do të mbesin;  Zona pranë shinave të Trenit,

Rr Vangjel Noti, Zona Ish kombinatit Josif Pashko,

Paskuqan, Kodër Kamëz, Kamëz, Rr Jordan Misja, Babrru Pjeserisht,

Zona e Kodrës së Kuqe


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *