Vendosni fjalën kyçe....

Shkon në spital për ndihmë mjekësore, ndërron jetë e mitura


Një vajzë e mitur ka ndërruar jetë sapo ka shkuar në spital.

Vajza është shoqëruar nga i ati për ndihmë mjekësore por ka ndërruar jetë.

Në njoftimin e policisë thuhet se po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Më datë 11.10.2018, rreth orës 18:30, shtetasia e mitur K. B., rreth 13 vjeçe është shoqëruar nga i ati shtetasi Xh. B., për ndihmë mjekësore në spital ku dhe ka ndërruar jetë.

Po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *