Vendosni fjalën kyçe....

Vritet me thikë një person në Fier, arrestohet autori i dyshuar


Një person është plagosur me thikë mbrëmjen e sotme në qytetin e Fierit duke i kushtuar jetën. 

I plagosuri ka marrë tre goditje me thikë dhe u dërgua në spital për ndërhyrjes kirurgjikale por nuk i mbijetoi plagëve të marra. 

Policia ka arrestuar autorin e dyshuar të ngjarjes shtetasin Xh.M.

Ai akuzohet seqëlloi me thikë bashkëjetuesin e ish-bashkëshortes së tij.