Vendosni fjalën kyçe....

Incidenti i skletshëm në TV, shfaqet videoja e papërshtatshme, shtangen gazetarët (Video)


Më në fund, pak mbulim eklipsi me “topa” të vërtetë.

Një kanal televiziv meksikan është bërë objekt i disa talljeve në rrjet pasi ngatërroi në mënyrë të çuditshme Hënën me testikujt e një mashkulli.

Edicioni i lajmeve “24/7” i RGC Media për eklipsin e diellit në Amerikën e Veriut shfaqi pamjet e zakonshme të ngjarjes të paraqitura nga shikuesit dhe mediat sociale.

Megjithatë, një nga videot shfaqte pamjen e pjesëve të djersitura dhe leshore të një burri që bllokonin Diellin.

Pasi u zbulua se pamjet epike të një prej dukurive më spektakolare të kozmosit ishin në fakt skrotumi i një mashkulli, pamjet u hoqën menjëherë.