Vendosni fjalën kyçe....

Liga e Kampionëve/ Dortmund mund Milanin dhe kualifikohet më tej, PSG barazon në limite


Borussia Dortmundi ka siguruar kalimin për në raundin e 16-të të Ligës së Kampionëve pas fitores 1-3 ndaj AC Milan.

Në sfidën tjetër të grupit, PSG barazoi në minutat e fundit me Neëcastle.

Man.City fitoi me përmbysje përballë Leipzig me rezultatin 3-2.

Fitore me përmbysje mori edhe Barcelona përballë Portos me rezultatin 2-1.

Edhe Atletico Madrid fitoi në transfertë 1-3 ndaj Feyenoord.

Zviceranët e Young Boys morën 3 pikë të pastra përballë serbëve të Crna Zvezda me rezultatin 2-0.