Vendosni fjalën kyçe....

Presidenti Begaj publikon foton krah Biden dhe zonjës së parë


Presidenti i Shqipërisë Bajram Begaj dhe zonja e parë Armanda Begaj, kanë takuar sot presidentin e SHBA-së Joe Biden dhe zonjën e parë, Jill Biden.

‘Miq dhe partnerë të bashkuar nga një aleancë vlerash’, shkruan Begaj krah fotos.

Presidenti Bajram Begaj, ndodhet në SHBA në kuadër të Sesionin e 78-të të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së.