Vendosni fjalën kyçe....

Berisha: Shqipëria po marshon drejt Tiranës, rroftë Revolucioni Demokratik


Kryetari i PD-së, Sali Berisha, e ka cilësuar protestën që mbahet sot në Tiranë nga opozita si “revolucion demokratik” dhe ka shprehur besimin e plotë për një mbështetje të gjerë popullore.

Në mesazhin e dhënë para proteste, Berisha shkruan: “Shqipëria po marshon drejt Tiranës! Tirana vërshon sot në rrugët dhe sheshet e saj! Rroftë Revolucioni Demokratik!”.