Vendosni fjalën kyçe....

Të shtëna me armë regjistrohen në Vlorë


Të shtëna me armë janë regjistruar në Vlorë pasditen e sotme.

Raportohet se një person ende i paidentifikuar ka qëlluar në ajër në zonën e ish-fushës së Aviacionit.

Nuk raportohet për persona të lënduar.

Ndërsa policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave.