Vendosni fjalën kyçe....

Policia nxjerr foton e 38-vjeçarit që pranoi se vrau dhe groposi të miturin në Fier


Policia e Shtetit ka publikuar foton e autorit të ngjarjes së rëndë në Fier.

Në foton e policisë shihet Klodian Çalamani me i shoqëruar nga policët.

Autori rrëmbeu dhe vrau të miturin dhe më pas e groposi në banesën e tij.

Ngjarja e rëndë ndodhur në fshatin Graçalle, 38-vjeçari autori i krimit pasi e ka marrë të miturin në banesën e tij e ka goditur atë në kokë me lopatë.

Klodian Çalamani njihej nga banorët e zonës si një person  problematik pasi konsumonte pije alkoolike. Vetë Çalamani ka pranuar krimin e rëndë, ndërsa vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.