Vendosni fjalën kyçe....

Ronaldo shtang Gjermaninë, zhbllokon rezultatin për portugezët


Portugalia ka zhbllokuar rezultatin në sfidën ndaj Gjermanisë në Mynih.

Goli është shënuar nga sulmuesi i Juventusit, Ronaldo në minutën  15-të të sfidës.

Me herët gjyqtari anuloi një gol të Gjermanisë ndërsa pak minuta më vonë Portugalia arrin të shënojë golin e parë të sfidës.

Gjermania e sheh veten tashmë në pozita tejet të vështira dhe në rast se nuk arrin ta përmbysë rezultatin do eliminohet që në grup.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *