Vendosni fjalën kyçe....

Osmani uron PS-në për fitoren e zgjedhjeve, nuk përmend Ramën


Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka uruar Partinë Socialiste për fitoren në zgjedhjet e 25 prillit

Në postimin e saj në Twitter vihet re se Osmani nuk përmend fare kreun e PS-së, Edi Rama.

Osmani po ashtu ka përgëzuar edhe Partinë Demokratike dhe partitë e tjera për gazën zgjedhore që u mbajtën në 25 prill.

Urime Partisë Socialiste për fitoren në zgjedhjet e 25 prillit. Përgëzoj Partinë Demokratike dhe gjithë partitë e tjera për garën zgjedhore”-shkruan Osmani.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *