Vendosni fjalën kyçe....

Panik në pistën e skive në SHBA, skiatorja mbetet e varur në teleferik (Video)


Një skenë e frikshme ka ndodhur në një pistë skish në Canandaigua, në shtetin e Nju Jorkut në SHBA.

Nuk dihet sesi ndodhi, por një skiatore mbeti e varur në një teleferik mbi pistën e skive.

Menjëherë në vendin e ngjarjes shkuan ekipet e ndihmës së shpejtë.

Ata hapën një çarçaf që përdoret në kësi rastesh dhe arritën ta presin vajzën e re në moshë duke e shpëtuar nga përplasja mbi pistën e akullt.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *