Vendosni fjalën kyçe....

Kryemadhi: Meta ka frikë nga koronavirusi, më thotë të mbaj maskë


Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi në një intervistë për Report TV ka deklaruar së bashkëshorti i saj njëherësh Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka fikë nga koronavirusi.

Kryemadhi thotë se Meta i thotë që të mos rrijë pa maskë. Ndërsa ajo shton se maska nuk duhet të mbahet në rrugë.

Jo se nuk mbahet maska, por dua t’ju theksoj që maska nuk mbahet në rrugë, por në momentin që ju jeni shumë afër me njerëzit, një maskë që nuk preket me dorë. Meta ka frikë shumë nga virusi, se thotë ‘ç’është kjo që rri pa maskë, unë s’bëhem ekonomiste si Meta, apo juriste si Basha”, kam mbaruar për biokimi dhe kjo më jep një siguri përsa i përket imunitetit”- tha Kryemadhi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *