Vendosni fjalën kyçe....

Liverpul fiton me përmbysje ndaj Arsenal


Liverpuli ka fituar me përmbysje ndaj Arsenal në një sfidë për Premier Ligën angleze.

Lacazzete në minutën e 25’ hapi sfidën duke kaluar Arsenal në avantazh, por euforia zgjati vetëm 3 minuta dhe Mane barazoi rezultatin.

Më tej Robertson kaloi në avantazh “të kuqtë” në minutën e 34’ ndërsa Jota në minutën e 88 trefishoi dhe mbylli fitoren e Liverpul.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *