Vendosni fjalën kyçe....

Mbytet në Liqenin e Fierzës 16-vjeçari në Kukës


Një 17-vjeçar është mbytur në liqenin e Fierzës.

Rrethanat dhe identiteti i viktimës nuk dihen ende.

Njoftimi

Rreth orës 14:25, në liqenin e Fierzës, në vendin e quajtur Gostil i Poshtëm, duke u larë në liqen, është mbytur shtetasi K.S., 16 vjeç, banues në lagjen Gostil, Kukës.

Për gjetjen e 16 vjeçarit, u angazhuan menjëherë shërbimet e Policisë dhe në bashkëpunim me familjarët dhe peshkatarët është gjetur i pa jetë nga peshkatarët e zonës 16 vjeçari.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *