Vendosni fjalën kyçe....

Shkon në 66 numri i të prekurve nga koronavirusi në Greqi


Rastet me koronavirus në Greqi janë rritur në 66, nga të cilat 47 janë në mesin e një grupi që udhëtuan për në Izrael dhe Egjipt në fund të shkurtit, njoftuan autoritetet.

Asnjë person nuk ka humbur jetën nga të infektuarit me një 66-vjeçar që është në kujdes intensiv.

21 raste u konfirmuan vetëm ditën e sotme.Qeveria pritet të zbulojë masat në lidhje me shkollat ​​dhe hapësirat e tjera publike të dielën ose të hënën.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *