Vendosni fjalën kyçe....

Inter fiton, Man.United dhe Sevillia barazojnë, rezultatet e sfidave të para të Europa League


Kanë përfunduar sfidat e para të Europa League, ku për disa skuadra të cilësuara të mëdha nuk ka rezultuar pozitive.

Kështu, Interi ia ka dalë përballë Ludogorets duke fituar me rezultatin 0-2 me golat e Eriksen, dhe Lukaku.

Në sfidat e tjera Man.United ka marrë një barazim ndaj Club Bruge. Të njëjtën rezultat ka marrë edhe Sevilia përballë Cluj.

Rezultatet:


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *