Vendosni fjalën kyçe....

Flamurtari ndal Bylisin, Laçi “poker” ndaj Luftëtarit


Flamurtari ka ndalur hovin e Bylisit në kampionat në një një barazim 2-2 në Vlorë.

Golat për vlonjatët u shënuan nga Sukaj dhe Nebiu ndërsa për Bylisin shënoi Guindo dy gola.

Në sfidën tjetër Laçi ka mposhtur pastër 4-0 Luftëtarin.

Në stadiumin e kurbinit, ata të cilët tundën rrjetën dhe i dhanë fitoren Laçit ku me 3 pikët ngjitet provizorisht në vendin e parë ishin Xhixha dhe Nëabueze në pjesën e parë dhe më pas në pjesën e dytë shënoi Teco dy gola.