Vendosni fjalën kyçe....

Pallati shpallet i pabanueshëm, por berberi vijon punën pavarësisht rrezikut (VIDEO)


Jeta vazhdon pas tërmetit të fuqishëm me magnitudë 6.4 të së martës, që mori jetët e 51 viktimave.

Përveç qytetarëve që kanë mbetur në qiell të hapur, të tjerët kanë vijuar punën normalisht.

Mirëpo në një kohë kur pjesa më e madhe e qytetarëve kanë frikë të qëndrojnë brenda ndërtesave të dëmtuara, për këtë berber nga Golemi nuk është rasti.

Mes nevojës për të vazhduar përpara dhe për të përballuar jetën, një berber po vijon punën normalisht megjithëse pallati ku ndodhet dyqani i tij është shpallur i pabanueshëm dhe kjo tregohet qartë përmes shiritit të vendosur nga autoritetet.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *