Vendosni fjalën kyçe....

Makina përplas motorin në By Pass-in e Fierit, humb jetën një person


Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Fier ku një makinë ka përplasur një motoriçikletë dhe për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i saj.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit Levan rreth orës 15:15.

Ka ndëruar jetë drejtuesi i motorit me iniciale D.N ndërsa është ndaluar drejtuesi i makinës G.S 24 vjeç.