Vendosni fjalën kyçe....

Detajet e reja nga ngjarja në Vlorë, viktima u vra para derës së shtëpisë


Janë zbardhur detaje të reja nga vrasja me armë zjarri në Selenicë të Vlorës, e ndodhur mbrëmjen e sotme.

News 24 raporton se viktimë ka mbetur 47-vjeçari Nikola Ikonomi, i cili nga bashkëfshatarët e tij njihej dhe me emrin Laver Tozaj, por që i kishte ndërruar emër e mbiemër.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Resulaj të Selenicës, ndërsa 47-vjeçari është ekzekutuar me tre plumba në pragun e shtëpisë së tij.

Policia ka blinduar zonën dhe ka nisur hetimet për të siguruar sa më shumë prova, që do të ndihmojnë në zbardhjen e këtij krimi.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *