Vendosni fjalën kyçe....

Derbi i Anglisë përfundon në barazim, Liverpool merr kreun


Ka përfunduar në paqe derbi mes Manchester United dhe Liverpool.

Me barazimin 0-0 ndaj Man.United, “të kuqve” i mjafton për të rimarë kreun ndaj Man.City duke u shkëputur 1 pikë larg.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *