Vendosni fjalën kyçe....

Kolegët i bëjnë një lojë, Olsi Bylyku: Nesër jap dorëheqjen te Klani


Aktori i humorit Olsi Bylyku ka rënë pre e kameras së fshehtë. Kolegët e tij të “BE Coffe” Bes Kallaku dhe Erion Isai menduan t’i bëjnë një lojë, e cila e ka acaruar shumë Bylykun i cili gati sa nuk dha dorëheqjen nga “Klan”-i.

Tre kolegët xhiruan një reklamë të përbashkët për një pije alkoolike, por pagesa që kanë marrë nuk ka qenë e njëjtë, të paktën për Olsin.

Ndërkohë që Besi dhe Erioni morën nga 599 euro, Olsi mori vetëm 50 euro. Olsi nuk e fshehu dot mërzinë dhe habinë dhe pasi ka xhiruar reklamën dhe pas një diskutimi me kolegët, u ka kërkuar atyre të mos e transmetojnë reklamën.

“Asgjë nuk do transmetohet. Është ofendim. Unë jam dorëheqjen që nesër në Klan”,-është shprehur ai në një moment.

Por në fund, Besi dhe Erioni kanë zbuluar të vërtetën dhe e gjithë kjo përfundoi në të qeshura. Xhirimet u publikuan në puntatën e fundit të “BE Coffe”. Momentin kur nis kamera e fshehtë që kolegët i bëjnë Olsit, mund ta ndiqni në minutën 29:42 në videon e mëposhtme.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *