Vendosni fjalën kyçe....

Basha flet për kandidatin për Bashkinë e Tiranës: Do përfaqësojë interesat e qytetarve dhe jo oligarkëve


Kreu i opozitës Lulzim Basha foli rreth figurës që do garojë për Bashkinë e Tiranës në zgjedhjet 2019 por nuk zbuloi asnjë emër.

Basha deklaroi se kandidati për Bashkinë e Tiranës për zgjedhjet vendore 2019 do  jetë një person që do përfaqësojë interesat e qytetarëve.

Kandidati për Tiranën do përfaqësojë interesat e qytetarëve dhe ai nuk do dalë as një vrasës fëmijësh në Sharë, as nga persona që i shërbejnë oligarkëve dhe as nga persona që japin leje për ndërtimin e inceratorëve që shërbejnë interesave të Arben Ahmetajt”- deklaroi Basha.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *