Vendosni fjalën kyçe....

Balla reagon pas publikimt të përgjimeve nga Salianji: Pyet Saliun se i kujt është numri


Taulant Balla ka reaguar pas publikimit të përgjimeve nga deputeti i PD-së Ervin Salianji ku ka mohuar përfshirjen e tij në kominikim me Fredi Alizotin.

Balla i kërkon Salianjit të pyesë ish-kryeministrin Sali Berisha se i kujt është numri i publikuar në përgjimet e prokuorisë në të cilat Fredi Veliu flet me dy persona të tjerë dhe implikon një person me emrin Taulanti nga Elbasani.

Postimi i plotë i Taulant Ballës në Twitter: “Lulzim! Po mjaft i shpërdorove Sali Anin, Sali Lushën, Sali beun etj. Nuk kam folur asnjëherë në telefon as me kunatin e Babales, as me kunatin tënd. Pyet Saliun se i kujt është ky numër 0699423771”


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *