Vendosni fjalën kyçe....

Ndahet nga jeta në moshën 76-vjeçare bashëshortja e Dritëro Agollit


Është ndarë nga jeta në moshën 76-vjeçare bashkëshortja e shkrimtarit, Dritëro Agollit, Sadije Agolli.

Sadije Agolli ka ndërruar jetë në spital, ku ishte shtruar për shkak të disa problemeve shëndetësore.

Ajo ka ndërruar jetë dy vite pas vdekjes së bashkëshortit të saj, shkrimtar dhe ish-deputet i Partisë Socaliste.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *