Vendosni fjalën kyçe....

Berisha publikon dosjen e Prokurorisë: Ky është përgjimi që është fshehur për Dakon


Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një dokument, ku sipas tij është nga dosja e Prokurorisë dhe se ky dokument po fshihet nga Rama për të mbrojtur kreun e Bashkisë së Durrësit.

Berisha thekson se në dokument janë pjesë nga përgjimi i Vangjush Dakos, pasi numri që është i përgjuar i përket atij.

43561599_1138069163020656_3806570858076438528_n

POSTIMI I PLOTË

Ky eshte dokumenti qe fsheh Rama per Gjushin!

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. sb Pershendetje dr kjo esht pjese dosjes ku anetari i Avdylajve i kerkon Vangjush Dakon ta mbroje per levizjen e FNSH dhe Prokuroria eshte kujdesur qe ta fshehe nr e plote qe mbaron me 300
Vangjush Dako, Kryetar I Bashkise se Durresit 0692099300 Ja dhe nr i Dakos qe mbaron me 300


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *