Vendosni fjalën kyçe....

Lajme

“Në fushatë nuk pyetet për biografinë“, Salianji-Ramës: Shqiptarët e refuzojnë këtë model, të arrestohet Dako!

Deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salinaji, edhe njëherë tjetër ka kërkuar arrestimin e kryebashkiakut të Durrësit, Vangjush Dako. Pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama për t’i dalë në mbrojtje Dakos, që “në fushatë nuk pyetet për biografinë dhe për dëshminë e penalitetit.”, Salianji kujton se po dje në Itali, zëvendëskryeministri…