Vendosni fjalën kyçe....

Drejtoi makinën në gjendje të dehur dhe u përfshi në një aksident, arrestohet inspektori i komisariatit nr. 5 në Shkodër


Një inspektor i komisariatit nr. 5 në Tiranë është arrestuar nga AMP e Shkodrës për drejtimin e mjetit në gjendje të dehur dhe përfshirjen në një aksident.

Njoftimi:

Agjencia e Mbikëqyrjes Policore (Rajoni Shkodër-Lezhë) ka arrestuar Inspektorin V.K., 48 vjeç, me detyrë punonjës policie pranë Komisariatit të Policisë Nr. 5, në D.V.P Tiranë, i dyshuar për kryerjen e veprave penale “Shkelje e rregullave të qarkullimit rrugor” dhe “Drejtimi i automjeteve në gjendje të dehur”.

Ai u përfshi në një aksident në aksin rrugor Torrovicë – Balldre me mjetin e tij, jashtë rrezikut për jetën.