Vendosni fjalën kyçe....

Meta pritet në “Air Albania” me këngën “We Are the Champions”


Kryetari i Partisë së Lirisë, është pritur në “Air Albania” me këngën ‘We are the champions” nga Queen për çeljen e fushatës elektorale të koalicionit “Bashkë Fitojmë”.

Meta shoqërohej nga nënkryetari i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili dhe nga deputeti demokrat, Flamur Noka.

Pasi është takuar me bashkëpunëtor dhe mbështetës të tij, Meta është ulur pranë Edi Palokës.