Vendosni fjalën kyçe....

Berisha: Rama dhe Xhafaj po bëjnë gjithçka për të dënuar Ervin Salianjin


Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, është shprehur se nuk ka dijeni nëse Grida Duma dhe Ervin Salianji mbahen peng nga dosja “babale” për të mos u bashkuar me grupin e tij.

Berisha shtoi gjithashtu se Fatmir Xhafa dhe Edi Rama po bëjnë gjithçka për dënimin e Salianjit.

Unë nuk e di a e mban kjo peng, por di këtë tjetrën, që Fatmir Xhafa dhe Edi Rama bëjnë gjithçka për dënimin e tij”-deklaroi Berisha në emisionin “Log”.