Vendosni fjalën kyçe....

Jay-Z më në fund hap një llogari në “Instagram” por e mbyll ditën tjetër


Jay-Z iu bashkua më në fund këtë javë “Instagramit”. Mirëpo vetëm një ditë më vonë, reperi ka fshirë llogarinë e tij edhe pse kishte fituar 1 milion ndjekës deri në atë kohë. Gruaja e tij Beyonce ka qenë pjesëmarrëse në fotot dhe videot në rrjetet sociale që ai postoi në këtë kohë të shkurtër dhe ajo ishte personi i vetëm që ai ndoqi.

Jay-Z dhe Beyonce janë të martuar që prej vitit 2008 dhe kanë tre fëmijë së bashku: 9-vjeçaren Blue Ivy dhe binjakët 4-vjeçarë Rumi dhe Sir.

Ai me sa duket iu bashkua rrjetit të njohur të mediave sociale vetëm për të promovuar filmin e ri “The Harder They Fall”, në të cilin ai shërbeu si producent.

Postimi i parë i reperit ishte një poster i ri për filmin “The Harder They Fall”, i cili debuton në Netflix të mërkurën pas një publikimi të kufizuar teatrale. Ai vetëm shkroi titullin e filmit dhe Mark Zuckerberg ishte i pari që komentoi me një emoji.

Jay-Z gjithashtu shpërndau një video të shkurtër në story ku u kujtoi fansave se kur filmi do të ishte në dispozicion në Netflix.