Vendosni fjalën kyçe....

Liga e Kampionëve/ Milani humbet edhe ndaj Portos, fitojnë pretendentët


Kanë përfunduar sfidat e ditës së sotme të Ligës së Kampionëve ku pretendentët kanë fituar përballë kundërshtarëve të tyre.

Milani vijon të humbasë në rikthimin e tij në Ligën e Kampionëve pas disa vitesh duke mos siguruar ende asnjë pikë në Grupin B.

Kuq e zinjtë kanë humbur përballë Portos 1-0.

Në këto sfida fituan edhe Real Madrid, PSG, Liverpool, Inter, Man.City dhe Ajaks.