Vendosni fjalën kyçe....

Syze dielli për të rritur përqendrimin, “arma sekrete” e portierit zvicerian që eliminoi Francën


Portieri Yann Sommer ishte heroi i vendit të tij të hënën në mbrëmje ndërsa Zvicra e largoi kampionin e botës në fuqi, Francën nga Euro 2020.

Pas një barazimi emocionues 3-3 i cili rezultoi në një gjuajtje penalltish, 32-vjeçari priti goditjen e fundit të Kylian Mbappe për të dërguar ekipin e tij në çerekfinale për herë të parë ndonjëherë.

Sekreti për Sommer ishin Syze dielli me bateri me efekt errësuesi.

Të paktën kjo është ajo që ylli i Borussia Monchengladbach dhe shokët e tij zviceranë kanë përdorur në stërvitje për të përmirësuar kohën e reagimit dhe parashikimin e tyre.

Sommer, Jonas Omlin, Yvon Mvogo dhe Gregor Kobel u panë të gjithë të stërviteshin me syze gjatë stërvitjes për ndeshjen e 1/8 kundër Francës.

Prodhuar nga kompania japoneze VisionUp, syzet kanë një shpejtësi të rregullueshme të qepallave të cila u siguron përdoruesve nivele të ndryshme të shikimit për të përmirësuar një gamë të gjerë aftësish vizuale.

Syzet e Trajnimit VisionUp stimulojnë trurin tuaj dhe përmirësojnë shikimin tuaj nga intervalet me ndërprerje“, thotë faqja e internetit e produktit, e cila përmban fotot e Sommer në të.

Ju mund të përmirësoni lehtësisht shpejtësinë e përpunimit të trurit dhe aftësinë vizuale, të tilla si, mprehtësia kinetike e shikimit, mprehtësia dinamike e shikimit, shikimi periferik, perceptimi i thellësisë, koordinimi i syrit dorë, etj. Kështu që ju mund të keni një performancë më të mirë atletike.”