Vendosni fjalën kyçe....

Rama: Dëshpërimi i humbësve nuk do na bëjë të humbin qetësinë, 25 prilli do sjellë bashkimin e shqiptarëve


Kryeministri Edi Rama në një postim në Twitter shkruan se dëshpërimi i humbësve nuk do i bëjë ata që të humbasin qetësinë.

Sipas Ramës 25 prilli do sjellë bashkimin e shqiptarëve që do i japë ndëshkimin forcave që duan ta pengojnë atë.

Dëshpërimi i humbësve nuk duhet e nuk do të na bëjë të humbasim as qetësinë, as durimin, as besimin se 25 prilli do të sjellë bashkimin e shqiptarëve për ta ngjitur Shqipërinë në majën e merituar dhe ndëshkimin kuptimplotë të forcave që duan të ribëhen gjarpër rreth këmbëve tona!”-shkruan Rama.