Vendosni fjalën kyçe....

Partizani nuk shkon përtej barazimit ndaj Bylisit


Partizani e ka mbyllur në barazim pa gola sfidën e fundit të Superligës për këtë javë ndaj Bylisit.

Një sfidë jo produktive kjo e sotmja e cila nuk prodhoi asnjë gol.

Me rezultatet e sotme, për vendin e tretë garojnë 4 skuadra të cilat janë me pikë të barabarta.

Vllaznia vijon të mbajë kreun me 3 pikë më shumë se Kukësi.

Në vendet e fundit qëndron Skënderbeu dhe Apolonia.