Vendosni fjalën kyçe....

Të shtëna me armë në Tiranë


Një person ka qëlluar me armë në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur në një parking në fshatin Mullet ndërsa personi i dyshuar që ka qëlluar me armë është larguar me shpejtësi me makinë.

Forca të shumta policie kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.