Vendosni fjalën kyçe....

Boris Johnson le spitalin


Kryeministri i Britanisë së Madhe Boris Johnson ka dalë mesditën e sotme nga spitali ku ishte shtruar disa ditë më parë pasi gjendja e tij u rënduar, si shkak u infektimit me koronavirus.

The Sun shkruan se mjekët kanë vendosur që ta nxjerrin nga spitali kryeministrin, i cili do të qëndrojë tani në selinë e qeverisë.

Më herët ishte bërë e ditur se gjendje e tij ishte përmirësuar dhe se po bënte humor me mjekët e infermierët.