Vendosni fjalën kyçe....

Aksident në Cërrik, humb jetën një person, plagosen 2 të tjerë


Një aksident i rëndë është shënuar pak më parë në Selitë të Cërrikut.

Mësohet se ka ndërruar jetë një person dhe dy të tjerë kanë mbetur të plagosur.

Sakaq raportohet se viktima ka ndërruar jetë gjatë kohës që ishte duke transportuar drejt spitalit.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet e aksidentit.