Vendosni fjalën kyçe....

“Brisida Shehaj” braktis “Portokallinë”, zbulohet cilin televizion ka zgjedhur pas “Top Channel”


Delinda Disha

Aktorja e njohur për rolet e saj pikante, sidomos atë të ish-drejtoreshës së Tatimeve Brisida Shehaj braktis pas shumë vitesh pune “Portokalli”-në.

Delinda Disha ka zgjedhur pas “Top Channel”, televizionin “Klan”.

“Klanifornia Show” është prodhimi më i fundit që ky televizion do të transmetojë, ndërsa lajmin e largimit të Dishës nga “Portokalli”-ia e ka dhënë Turjan Hysko.

Bashkë me Dishën do të jenë edhe dy aktorë të tjerë, Olsi Bylyku, i njohur për rolin e tij të “Kimikati”-t dhe Lisa Kujofsa, e njohur për rolin e saj te “Apartamenti 2XL”.

Lisa Kujofsa

Olsi Bylyku