Vendosni fjalën kyçe....

Kështu e pëson kur futesh në lagjen e gabuar (Video)


Edhe pse krokodilët kanë një emër të frikshëm dhe një lloj statusi mes kafshëve grabitqare, ndonjëherë kur futesh në lagjen e gabuar mund ta pësosh keq.

Këtë gjë e ka provuar në kurriz një krokodil që u fut gabimisht mes një tufe hipopotamësh.

Edhe këta të fundit kanë një nam të keq si kafshë tejet agresive dhe të rrezikshme e që shkaktojnë më shumë vdekje sesa krokodilët.

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme.