Vendosni fjalën kyçe....

Partizani e mbyll në barazim ndaj Qarabagut në sfidën e parë për kualifikueset e Champions


Ka përfunduar në barazim pa gola sfida ndërmjet Partizanit dhe Qarabagut për turin e parë kualifikues në Champions League.

Në duelin e zhvilluar në “Selman Stërmasi” të dy skuadrat kishin rastet e tyre për shënim por pa mundur të finalizonin, falë edhe pritjeve të portierëve respektivë.

Deri në minutat e fundit të takimit nuk ndryshoi asgjë duke mbyllur takimin e parë në barazim pa gola.

Ndeshja e kthimit do të luhet më 17 korrik ku do të përcaktohet edhe skuadra që do të kualifikohet në fazën tjetër.