Vendosni fjalën kyçe....

Plumba me breshëri ndaj makinës në Korçë


Të shtëna me armë janë rregjistruar mbrëmjen e sotme  në Korccë. Plumbat breshëri janë drejtuar ndaj një automjeti të parkuar, por për fat të mirë nuk ka pasur të lënduar.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.4, afër shkollës “Demokracia” në Korçë, ndërsa raportohet se autorët kanë qëlluar drejt mjetit Volkswagen.

Nuk dihen ende autorët dhe rrethanat e ngjrjes, ndërsa Policia ka rrethuar zonën dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.