Vendosni fjalën kyçe....

Kapet me 60 kg në Greqi, arrestohet 24-vjeçari shqiptar


Një aksion i policisë greke ka bërë të mundur kapjen e 24 vjeçari shqiptar.

Identiteti i tij nuk bëhet me dije, por mësohet se shqiptarit i është gjendur dhe sekuestruar në mjet 2 çanta me 36 pako që përmbanin 60 kg e 940 gram marijuanë.

24-vjeçarit i është sekuestruar gjithashtu edhe një celular me 1 kartë SIM e 95 euro.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *