Vendosni fjalën kyçe....

Arrestohet ish-kreu i shërbimit sekret në Maqedoni


Policia maqedonase ka arrestuar ish-kreun e Shërbimit Informativ.

Arrestimi i i tij është bërë mbrëmjen e sotme në Shkup.

Sasho Mijallkov u arrestua pas informacioneve për rrezikimin e arratisjes nga vendi.

Mijallkov akuzohet për keqpërdorim pushteti dhe korrupsion