Templates by BIGtheme NET

Inbox

Edi Rama informohet për adresën fallco të Esmeraldës

INBOX edi-rama-ne-kopjuter

O Shef, Endri Transparenti jam. Më lejo të të informoj me krenari se strategjia jonë për të rritur pozitivitetin e popullatës nëpërmjet adresave fallco që përdor unë në fejsbuk, po jep efektet e para. Po të dërgoj e-mail-in e një qytetareje të quajtur Sherbete, e cila po gjen vetveten dhe pozitivitetin e munguar falë punës së një prej adresave tona fallco. ...

Lexo me teper »

Erjon Braçe rrëfen njohjen e tmerrshme me Balenën Blu

Erjon Brace inbox

Shef dua të të komunikoj diçka urgjente. Para 1 muaji më çon ftesë në fejsbuk një adresë fallco me emrin Balena Blu dhe unë e pranoj. Më shkruan në inbox: “Erjon Brace do të luajmë një lojë ka 50 nivele dhe nëse i kalon partia jote shpallet fituese, Edi Rama kryeministër  dhe ti qen kufiri?” . Përgjigjia ime ishte një ...

Lexo me teper »

Vali Corleone SMS Fevziut: ‘Okej apsollut femnat’

Kolazh inbox vali korleone fevzo emision

I dashur Fevzo, përsos kësaj letre lashë edhe një koment te faqja e emisionit tuaj në Facebook në lidhje me opinionin që kam  për ato kandidatet për modele në lista deputetësh. Unë që po ju shkruaj jam Njaziu, jam nga Bilishti dhe aktualisht punoj si gollovar në Prishtinë, por angazhohem dhe part-time si menaxheri i Valit. Jo i Valentina Leskajt, ...

Lexo me teper »

Sazan Guri: Shtatzania ndikoi në tërheqjen time

Sazan Guri me logo inbox

Të dashur fansa, unë Sazan Guri (a.ka Xax Guri) kam një detyrim moral  që t’iu shpjegoj arsyet e tërheqjes sime nga kandidatura për deputet. Tërheqja ndodhi direkt pasi u informova për shtatzaninë e padëshirueshme, po shyqyr e kapa në kohën e duhur. Fitoren e kisha në xhep ndaj dhe rreziku për të mbetur me barrë ishte i madh. Kjo është ...

Lexo me teper »

Zbulohet letra e Sudes: ‘Henri më kënaqe, je penë fosfori’

henri cili sudja me logo

Henri t’u bëftë gjyshja Sudja kurban ty, o penë fosfori e letërsisë dhe gjuhës shqipe. Si gjyshe e kapitalizmit unë Sudja jam plotësisht dakord që babai i kapitalizmit i takon Shefqetit Kastratit, por prapë ndihem keq që nuk e kam pjellë unë. Po e shkruaj këtë letër fshehurazi Erisa Spiropalit sepse kam vendosur që ta pagëzoj Shefqetin me emrin ‘Skënderbe’. ...

Lexo me teper »

Rrëfehet Edi Rama: ‘Pënda e Pandit më ka prekur’

rama majko inbox me logo

Fort i ledhatueshmi Pand! Jam kontemporan. Jam njeri kontemporan jqj. Dua të të falenderoj pa masë për statusin në Facebook mik. Ndodh herë pas here që ne njerëzit me koeficient inteligjence mbi 235 të kemi pasiguritë tona por na ndodh rrallë, tepër rrallë të ndjejmë që ka njerëz të cilët e kuptojnë inteligjencën dhe talentin tonë. Ti Pandi ke ndjeshmërinë ...

Lexo me teper »

Rrëfehet Fred Peza: Nuk shpenzoj asnjë lekë për oksigjenin

FotorCreated

I dashur Shef Edi, Endri Transparenti jam. Fredi ka shkëlqyer sot tek Koli. Ka bërë një shpjegim brilant mbi kursimet duke na kursyer dhe neve kohën për të sqaruar atë punën e bankës. Pjesët kryesore të intervistës po t’i nis me e-mail, sepse në këtë mënyrë dhe ti kursen kohën tënde dhe nuk ke nevojë ta shohësh gjithë emisionin në ...

Lexo me teper »
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful