Templates by BIGtheme NET

Sfidat e Champions League/ Real Madrid fiton me vështirësi ndaj gjermanëve të Dortmund

CR7-and-Aubemayang

Super sfida e sotme e Champions League midis Real Madrid dhe Borusia Dortumd ka përfunuar me fitoren e galaktikëve.

Madrilenët kanë fituar me vështirësi ndaj gjermanëve të cilët arritën ta barazonin rezultatin dhe të provonin edhe epërsinë ndaj spanjollëve.

Sfida e cila përfundoi me rezultatin 3-2 në favort të galaktikëve është një rezultat i cili nuk e ndryshoi renditjen e grupit H.

Nga ky rezultat Dortmund mbetet në vendin e tretë ndërsa Realit të Madridit i mjafton vendi i dytë për tu kualifikuar më tej.

 

 

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful