Templates by BIGtheme NET

Erdhi në mënyrë bujshme, a po largohet Moxhi nga Partizani?

Moxhi

Partizani ka nisur merkaton dhe mbetet për t’u parë se çfarë do të ndodhë realisht në janar, pasi vera ishte një mision i dështuar dhe tashmë kërkohen zgjedhje të tjera, shkruan sportal.

Emrat që lakohen janë të shumtë, ndërkohë që një dëshirë e hershme e Partizanit, madje e vetë presidentit Gaz Demi, është mesfushori Asion Daja.

Lojtari bardhebluve pëlqehet shumë në kampin e kuq dhe sipas “Panorama Sport” do tentohet të afrohet që në janar. Mbetet për t’u parë se çfarë do të ndodhë, pasi Daja është nën kontratë deri në fund të sezonit.

Ndërkohë ka edhe lajme të tjera, këtë herë në nivel drejtimi, pasi në gazetën “Sport Ekspres” thuhet se Moxhi është drejt largimit nga Partizani, pasi po përgatit terrenin për të marrë një tjetër klub në Maltë.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful