Templates by BIGtheme NET

Eleminatoret e Europianit U19, kombëtarja njeh kundërshtarët e grupit

shqiperi-U19

Kombëtarja shqiptare, Under 19 ka njohur kundërshtarët e saj me të cilët do të përballet në eleminatoret e europianit të ardhshëm.

Shorti i hedhur në Nion të Zvicrës është treguar bujar duke i vendosur të rinjtë e drejtuar nga Bogdani në një grup relativisht të lehtë.

19-vjeçarët do të jenë në grupin 8-të së bashku me skuadrat e Ukrainës, Sllovakisë dhe Norvegjisë. Ky turne do të zhvillohet tetorin e vitit të ardhshëm në Shqipëri, nga data 10 tetor deri në datë 16 tetor.

MUND TË KOMENTOSH

Komento i pari

Më njofto
avatar
wpDiscuz
Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful